Mytí

Parni cistic oken je král úklidu

Nevidíte do zahrady přes zašpiněná okna a rozhodně nemáte čas leštit sklo do dokonalosti? Každá šmouha, kterou uděláte se vaší větší péčí ještě více rozestře po výplni okna a vaše nervy už to vzdávají. Nezoufejte. Pořiďte parni cistic oken a úklid pro vás bude malina.


Jak funguje parni cistic oken?

Samotný princip parního čištění je velmi jednoduchý. V nerezovém bojleru se vytvoří pára, která pak vychází tryskami ven pod velkým tlakem, což jí dá sílu. Díky tomu se zbavíte i usazených nečistot. Zároveň dojde také k dezinfekci, neboť pára má vysokou teplotu přesahující 100 stupňů Celsia.

Nejen na okna

Jsou to takoví malí šikulové a u pouhých oken jen tak nekončí. Potřebujete vyčistit zaschlý sporák, vypořádat se s nečistotami ve spárách mezi kachličkami nebo chcete mít jistotu perfektního čištění v koupelně a na záchodě? Čištění párou je to pravé pro vás.

A jaké výhody ještě získáte?

  • není potřeba přebytečná chemie
  • pára dezinfikuje vysokou teplotou
  • úklid je rychlý a důkladný
  • vhodné pro alergiky a lidi s citlivou pokožkou
  • leštění nebude potřeba
Největší výhodou páry je, že dokáže účinně odstraňovat špínu a dezinfikovat bez použití čistících přípravků. Ti z vás, kdo máte doma astmatiky, alergiky nebo osoby s citlivou pokožkou, budou spokojení. O ekologickém dopadu chemických koktejlů v podobě prostředků k čištění ani nemluvě. Dále budou díky páře odstraněny plísně i z těch nejvíce nedostupných prostorů.
Parní čištění jedné skleněné tabule možná zabere více času, než s hadrem. Na druhou stranu už nebude potřeba žádná stěrka a ani nic na leštění. Okno bude totiž bez šmouh, kapek a cestiček.

Mytí oken už nebude otrava

Mytí oken se pravidelně umísťuje na předních příčkách nejméně oblíbených domácích prací. To není až tak překvapivé. Rozhodně totiž patří mezi ty nejnamáhavější, i když se provádí jen několikrát do roka. Bydlíte-li v panelovém domě ve vyšších podlažích, úklid se tak stává i adrenalinovou záležitostí. Na tuto činnost si však můžete pořídit moderního pomocníka, s nímž by mělo jít vše jednodušeji. Neváhejte a usnadněte si život, parni cistic oken vám pomůže. Okno do zahrady či kamkoli jinam pak pro vás bude oblíbenějším programem, než cokoli v televizi.