Mytí

Parní čistič profi má velkou sílu

Potřebujete se zbavit velkého nepořádku? Chystáte se na úklid dílny nebo výrobny, kde o špínu není nouze? Na to vám klasický vysavač a mop stačit nebudou. Pořiďte si raději pomocníka, který je opravdu účinný a s nepořádkem spolehlivě zatočí. Jedná se o parní čistič profi.


Jak vám parní čistič profi pomůže?

Pára se z přístroje uvolňuje pod velmi vysokým tlakem, takže jednoduše odstraníte i odolnou špínu a nečistoty usazené hluboko pod povrchem. Dojde zároveň k dezinfekci, neboť teplota páry výrazně přesahuje 100 stupňů Celsia. Zbavíte se tedy i případných plísní. Velkou výhodou je také to, že parní čištění je ekologické a nedochází při něm k zatěžování životního prostředí. Nevzniká totiž žádný nebezpečný odpad, což je velmi důležité.

Parní čistič profi – jak s ním pracovat?

  • jak jsme se zmínili, parní čistič má opravdu velkou sílu, proto je nezbytné, abyste dodržovali zásady bezpečnosti práce, je dobré také nosit ochranné gumové rukavice,

  • než se pustíte do úklidu, zkontrolujte, jestli je přístroj v pořádku a nikde není žádná prasklinka, aby vám nehrozilo nepříjemné opaření,

  • poté do nádržky napusťte vodu,

  • nastavte si požadovanou teplotu páry a její tlak, všechny funkce můžete ovládat přímo na rukojeti,

  • zapněte výrobu páry a chvíli počkejte,

  • následně už můžete začít uklízet, přístroj se ovládá snadno.

Nezapomeňte na své auto

Díky tomu, jak je pára účinná, s její pomocí můžete umýt i svůj vůz. Parní čistič na auto zajistí důkladné umytí nejen exteriéru, ale také interiéru. Můžete takto klidně umýt i palubní desku. Přestože se pára uvolňuje pod velkým tlakem, nemusíte se bát, že by došlo k poškrábání laku nebo jinému poškození vašeho vozu. Nic takového opravdu nehrozí.