Mytí

Průmyslový vysavač jako pomocník při podnikání

Rozhodli jste se, že si splníte svůj sen a otevřete si atmosférickou čajovnu s měkkoučkými koberci a posezením na zemi. Nebo, že si otevřete vlastní pekárnu provoněnou poctivým kváskovým chlebem. Nebo taky restauraci s těmi nejlepšími špagetami. Záleží jen na vás, který z těchto snů si splníte. Jedno mají však společné. Podlahu pokrytou koberci a všemi možnými povrchy, které by měly být dokonale čisté. Pořiďte pro svou firmu pomocníka při odstraňování prachu a nečistot, průmyslový vysavač si s tím hravě poradí.

Průmyslový vysavač i ve vašem provozu

Parní čištění pomáhá při sanitaci potravinářských prostorů jako jsou:
  • kuchyně gastronomických provozů, prostory restaurací
  • pekárny, cukrárny
  • jídelny, kavárny
  • bary či hotely


Díky použití horké páry, která má až 140 °C průmyslový vysavač dezinfikuje a zároveň odsává veškeré nečistoty, parní čistění nikdy nebylo jednodušší. Povrch je tak ihned suchý. Nemůže tak dojít k nebezpečí úrazu kvůli uklouznutí na vlhké podlaze. Každý podnikatel jistě ocení bezpečí svých zaměstnanců a zákazníků. Plňte si své sny v dokonale hygienickém a bezpečném prostředí.

Čištění automobilů

Chcete-li ve svém podnikání svobodu a neradi zůstáváte na jednom místě, milujete automobily a jejich interiér; rozhodně stojí za úvahu mobilní parní myčka. Parním čištěním vozů si můžete příjemně přivydělat, prodávejte pocit nového voňavého auta. To si přece přeje každý.

Jednoduché ovládání, efektivní úklid

Při pořizování vašeho úklidového přístroje si můžete vybrat ze široké škály produktů. Některé čističe fungují na principu kombinace horké páry, detergent a odsávací systém. Zanechává tak povrchy čisté a suché. Některé zároveň odstraňují vodní kámen, jiné vysavače jsou zase pěnové vhodné k čištění a tepování čalouněných povrchů. Všechny funkce zpravidla ovládáte z rukojeti. Spotřebujete tak mnohem méně vody a čistících prostředků, než při tradičním způsobu úklidu.