Mytí

Parni cistic oken na úklid před Velikonoci

Než přijdou svátky jara, ve většině domácností se gruntuje. S Velikonoci je zkrátka generální úklid neodmyslitelně spojen. Ale nepatří tato činnost mezi vaše koníčky? Nejste z těch lidí, kteří si u úklidu odpočinou? Takže jste rádi, když to máte co nejrychleji za sebou, abyste se mohli věnovat věcem, které vás baví mnohem víc? Pořiďte si na to pomocníka, jako je parni cistic oken.

Parni cistic oken vám usnadní práci

Velkou předností parního čističe oken je, že můžete mýt bez přerušování. Nečeká vás každou chvíli slézání ze schůdků proto, abyste si vymáchali hadr nebo vyměnili vodu v kbelíčku. Při parním čištění je totiž spotřeba vody malá a nádržka je dostatečně velká.

Parni cistic oken – jaké vám přinese výhody?

  • zajistí opravdu důsledný úklid,

  • pára má vysokou teplotu, což jí umožňuje zároveň i dezinfikovat,

  • z přístroje se pára uvolňuje pod velkým tlakem, takže snadno pronikne hluboko pod povrch,

  • vyčistíte i spáry,

  • nemusíte zkoumat, zda vám nedochází voda, jestliže by jí bylo málo, včas by vás upozornily elektromagnetické senzory,

  • úklid je ekologický, neboť nepotřebujete saponát, a tak nevzniká žádný nebezpečný odpad.

Jaké další možnosti nabízí čištění párou?

Parní čištění můžete využít i k dalšímu úklidu domácnosti. Kromě oken vyčistíte také kuchyňskou linku, toaletu, koupelnu a podobně. Populárním přístrojem je parní čistič koberců, který vás zbaví prachu i plísní, snadno si poradí také s koberci s vysokým vlasem. Dále můžete ukliditrovněžplovoucí podlahu, linoleum nebo dlažbu. Pára je dokonce tak účinná, že se s její pomocí čistí rovněž auta, a to včetně interiérů. K tomu, abyste svůj vůz naleštili, vám po čištění párou bude stačit klasická utěrka z mikrovlákna.